Децата от група “Слънчице” се “докоснаха” до магията на хляба!
Децата от група “Слънчице” се “докоснаха” до магията на хляба! 
С помощта на техния помощник-възпитател те научиха как от житното зърно се ражда брашното и как с любов и старание се меси тестото. Децата сами замесиха своите питки, за да занесат у дома – ароматен спомен от един топъл и вдъхновяващ ден. 
Нека не забравяме, че хлябът е свещена храна - символ на живота и добротата, плодородието, семейството и домашния уют. 

