По повод Европейска седмицата на мобилността, децата от група „Слънчице“ взеха активно участие в организирана демонстрация за безопасно поведение и придвижване с детски тротинетки.
По повод Европейска седмицата на мобилността, децата от група „Слънчице“ взеха активно участие в организирана демонстрация за безопасно поведение и придвижване с детски тротинетки. 
Чрез практическа игра малките участници показаха, че познават основните правила за движение и знаят колко важно е да бъдем внимателни и отговорни на пътя.
Уважаеми родители, нека заедно бъдем добър пример за нашите деца, като показваме в ежедневието си отговорно и безопасно поведение на пътя.



