Adm    30.03.2025г., 23:50
 Нищо    Група Слънчице

title1.jpg

На 25.03.

На 25.03. беше проведена поредната инициатива в група "Слънчице" под наслов "На червено спри, правилата за движение си припомни!"
Празникът бе свързан с безопасността на движението по пътищата (БДП).
Съчетаха полезното с приятното и се срещнаха с познати приказни герои.

Img 3376      Img 3373

Img 3358      Img 3382

Img 3374      Img 3385

Img 3358      Img 3381

Img 3347



изглед за печат



Новина от ДГ "Незабравка" - с. Орешак
https://dg-oreshak.eu/news.php?extend.131