На 25.03. беше проведена поредната инициатива в група "Слънчице" под наслов "На червено спри, правилата за движение си припомни!" Празникът бе свързан с безопасността на движението по пътищата (БДП). Съчетаха полезното с приятното и се срещнаха с познати приказни герои.